Best of Realty 2012

Realitní shon na konci roku pokračoval vyhlášením cen Best of Realty, 14. ročníku prestižní soutěže developerských projektů. Naši agenturu zasáhla dvě ocenění.

Soutěž se koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) sdružující nejvýznamnější osobnosti české developerské scény. Na slavnostním galavečeru jsou oceňovány projekty, které přispívají k růstu úrovně českého realitního trhu. Ceny uděluje porota, složená z předních osobností oboru. Galavečer s vyhlášením výsledků a předáním ocenění nejlepším projektům pro rok 2012 se uskutečnil ve středu 7. listopadu v sálu ČNB na Senovážném náměstí v Praze.

Rezidence 3D

Projekt Rezidence 3D společnosti TRIGEMA získal 3. místo v kategorii Rezidenční projekt. Při realizaci tohoto projektu klient využil našeho komplexního portfolia služeb pro developery. Během jednoho měsíce uprostřed léta jsme připravili původní webové stránky včetně interaktnivního výběru bytů, půdorysů a zhotovení vizualizací. Zároveň jsme propojili rezervační systém stránek on-line s databází SAP.

Cena galerie MIRO

Osobně jsme si šli převzít hlavní cenu od partnera soutěže Galerie MIRO, kterou vyhrál Michal Franc v účastnické tombole. Jde o akvarel na papíře s názvem SIGN II od Georgi Stojanova, jehož díla se nacházejí v Národní galerii Praha, Muzeu moderního umění v Monaku a v mnohých soukromých sbírkách.