Podmínky a prohlášení

Za veškeré informace uveřejněné na stránkách www.menhart.com (dále jen „Stránky“) odpovídá společnost MENHART, spol. s r.o., IČ: 48033901, se sídlem Světická 1979/12, Strašnice-Praha 10, 100 00, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 14807, jako provozovatel těchto internetových Stránek (dále jen „Provozovatel“).

Podmínky pro uživatele Stránek jsou následující: (dále jen „Podmínky“):
  • Provozovatelem a vlastníkem Stránek www.menhart.com je Provozovatel.
  • Tyto Podmínky pro uživatele Provozovatel vydává pro účely seznámení veřejnosti se způsobem používání a podmínkami Stránek.
  • Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty Stránek je zakázáno. Oprávnění rozhodovat o změnách Stránek má pouze Provozovatel.
  • Přístup k některým informacím uvedeným na Stránkách může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě Provozovatel nakládá s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
  • Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na těchto Stránkách jsou pouze informativní povahy.
  • Podmínky užívání Stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění. Dnem zveřejnění je 16. června 2021.
  • Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Stránky jsou plně kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích (tj. s nainstalovanými aktualizacemi k měsíci duben 2022). Stránky byly testovány pro prohlížeče Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera. Pro plnou funkčnost Stránek je nutná zapnutá podpora JavaScriptu.• Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel.
  • K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Své nastavení cookies můžete změnit ZDE.
  • Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas, aby společnost MENHART, spol. s r.o. uchovávala, shromažďovala, zpracovávala a nakládala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat. Souhlasím s tím, že zpracováním mých údajů může MENHART, spol. s r.o. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.